O nás

Jsme stavební firma, která nabízí stavební práce v profesionální kvalitě a za dobrou cenu. Nabízíme kompletní realizaci stavby, nových staveb a odborné stavební rekonstrukce.

Stavební firma STABO plus trade s.r.o. byla založena v roce 2009 jako pokračování původního podnikatelského úsilí započatého v roce 2000. Zajišťujeme kompletní stavební činnost. Provádíme komplexní služby v oblasti stavebnictví včetně tzv. stavby „na klíč“ s individuálním přístupem k zákazníkovi.

Projednáme s Vámi nejen návrhy řešeni – zajistíme potřebné projektové podklady a povolení ale také nastíníme ekonomické aspekty pro Vaši správnou volbu. Dle smlouvy a kontrolních bodů následně proběhne realizace zkušenými pracovniky s potřebnou kvalifikací k Vaší plné spokojenosti. Rozhodnete-li se pro jakoukoliv stavbu od přestavby koupelny po výstavbu rodinného domu neváhejte nás oslovit a my Vám zdarma provedeme kalkulaci dle Vašich požadavků.Naše zkušenosti

Veškeré stavby, stavební práce, rekonstrukce bytových jáder, koupelen, bytů a související stavební činnosti provádíme profesionálně se vstřícným a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Stavební firma STABO plus trade s.r.o. se může pochlubit zkušenostmi, které sbíráme již od roku 2000.

Kontaktujte nás

STABO PLUS TRADE s.r.o.
Tomáš STARÝ - jednatel firmy, mobil: 736 269 898
Kostelec č.p.96
349 01 Stříbro 

Menu

Logo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.